2-weeks body-type capacity fb fill-app find-auto fuel-type gearbox get-money get-quote history instagram mail map-pin menu-barsmenu-closemilage minus payout percentage phone plus sold-car startime waze whatsapp world year years

Whatsapp

Sazinies ar mums

Zvanīt

Sazinies ar mums

Darbdienās 9:00-18:00, Sestdienās 9:00-15:00, Svētdienās 10:00-15:00

Mēs, Raudas Auto, esam viens no vadošajiem uzņēmumiem mazlietotu un lietotu automašīnu tirgū. Mūsu auto katalogā ir vairāk nekā 200 automašīnas- dažādas markas un modeļi ar dažādām cenu kategorijām.

Mēs nodarbojamies ar auto tirdzniecību, līzingu un auto uzpirkšanu.

Mūsu profesionālā un draudzīgā komanda Tev palīdzēs piemeklēt izdevīgāko auto kreditēšanu, kā arī palīdzēs pārdot un nokārtot visas formalitātes. Mēs esam tendēti uz klienta laiku un vērtībām, par ko ir jau pārliecinājušies jau mūsu esošie klienti. 

Mūsu mērķis ir sniegt augstu apkalpošanas kvalitāti mūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem un būt līderpozīcijās auto tirdzniecības sfērā! 

Mūsu vērtības: mēs apzināmies, ka biznesā svarīga ir kvalitāte un uzticamība, tāpēc ikvienam, kurš meklē automašīnu un tās iespēju iegādāties autolīzingā, nodrošinām augstas apkalpošanas kvalitāti, bezmaksas konsultācijas un ātru procesu gaitu!  

Mūsu komanda

Elvijs Kauliņš
Iepirkumu daļas vadītājs
Ieva Bērziņa
Līzinga speciāliste
Artūrs Popcovs
Pārdevējs-konsultants